Naprawa opon wielkogabarytowych
Firma SOB-POL P.W. zajmuje się naprawą i sprzedażą opon wielkogabarytowych. Posiadamy wszelkie techniczne możliwości napraw opon wielkogabarytowych.
Do napraw stosujemy materiały najlepszych firm światowych TECH, REMA, TIP TOP, VIPAL. Dojeżdżamy do klienta gdzie demontujemy koła maszyn budowlanych, naprawiamy i montujemy ponownie do maszyny.

Serwis sprzętu i maszyn budowlanych
Firma SOB-POL P.W. posiada techniczne i osobowe możliwości remontów, napraw i serwisu maszyn budowlanych. Oferujemy remonty kapitalne, częściowe, serwis stacjonarny i mobilny w terminach dogodnych i uzgodnionych z klientem. Proponujemy umowy długoterminowe na specjalnych zasadach finansowych. W dzisiejszych czasach gdzie jest bardzo drogocenny czas oferujemy szybki serwis maszyn budowlanych w zakresie napraw, wymiany olejów silnikowych, hydraulicznych z wykorzystaniem naszych pojazdów przystosowanych do serwisu mobilnego.

Serwis silników
Firma SOB-POL P.W. oferuje szybki serwis mobilny silników maszyn budowlanych. Proponujemy również przeglądy terminowe silników z wymianą oleju silnikowego i filtrów.
Dla zainteresowanych klientów proponujemy remonty kapitalne silników: Cummins, SW 680, SW 40, Deutz, Isuzu, Cat